Lampy Ogrodowe Solarne


W odpowiedzi na duże zainteresowanie rynku tematyką ekologicznych rozwiązań przeznaczonych do stosowania w gospodarstwach domowych. Pragniemy zaproponować Państwu asortyment stworzony specjalnie do ogrodów oraz innych aplikacji przydomowych.

Nasze Lampy Ogrodowe Solarne dzięki swojej konstrukcji i zamontowanemu panelowi słonecznemu pozwalają Państwu zaoszczędzić pieniądze - oceniając przyszłe koszty eksploatacji. Wielkim plusem jest fakt, że te silne źródła światła nie pobierają prądu z Państwa sieci domowej nie wpływając tym samym na rachunki za energię elektryczną od Państwa dostawcy prądu.

Oświetlenie posesji/ogrodu jest bardzo istotnym czynnikiem poprawiającym w znaczącym stopniu estetykę i ogólny pozytywny odbiór zaciemnionych miejsc wokół naszego domu, przede wszystkim oświetlenie ogrodu zwiększa pośrednio bezpieczeństwo właściciela oraz mieszkańców danej posesji. Lampy Solarne gwarantują sprawne działanie i bezobsługowość funkcjonowania a ich energooszczędność i fakt, że lampy solarne same pozyskują i magazynują energię potrzebną do ich świecenia sprawia, że są one bardzo praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem. Oświetlenie ogrodu i terenu posesji niesie za sobą zwiększenie bezpieczeństwa i z całą pewnością odstrasza potencjalnych intruzów planujących pod osłoną nocy wejść na teren naszej własności. Niezależne źródła światła w postaci naszych Lamp Solarnych są doskonałym wyposażeniem podnoszącym komfort oraz bezpieczeństwo nasze oraz naszych bliskich.

Zróżnicowane modele naszych lamp ogrodowych pod względem wysokości oraz ilości i wyglądu źródeł światła a także ich zupełna niezależność energetyczna (każda lampa posiada swój własny wbudowany akumulator oraz zamontowany w odpowiedni sposób panel fotowoltaiczny wraz z regulatorem ładowania) sprawia, że nasze produkty są wprost idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie elegancję formy oraz nowoczesność technologii i przede wszystkim ceniących sobie prostotę montażu i brak konieczności zasilania lamp ogrodowych z zewnętrznego źródła.

- Odporne na warunki zewnętrzne oraz promienie UV.

- Nie wymagają dodatkowej instalacji lub podłączenia do zewnętrznego zasilania (nie wymagają rozkopywania ogrodu lub rozbierania chodników w celu ułożenia kabli).

- posiadają automatyczny i programowalny włącznik zmierzchowy który sprawia, że lampa sama załącza się po zapadnięciu zmroku i wyłącza przechodząc w tryb ładownia za dnia.

- Doskonale oświetla posesję w nocy.